W naszej placówce wykorzystujemy najbardziej zaawansowany, dostępny dla stomatologii system mikroprocesorowego znieczulenia , umożliwiający natychmiastowe i skuteczne znieczulenie bez efektów ubocznych, znanych z tradycyjnych metod.

Najnowsza generacja urządzenia QuickSleeper 5 gwarantuje całkowity sukces w znieczuleniu. Urządzenie to umożliwia bardzo delikatne podanie środka znieczulającego w bezpośrednie sąsiedztwo korzeni.
Zarówno ciśnienie podawanego środka (dzięki mechanizmowi P.A.R.), jak i jego ilość oraz inne funkcje są sterowane mikroprocesorowo.
Umożliwia to natychmiastowe znieczulenie nawet 8 sąsiadujących ze sobą zębów.

Wszystkie międzynarodowe badania podkreśliły wysoką skuteczność i szybkość wykonywanych tą metodą znieczuleń. Dzięki bardzo prostej procedurze możliwe jest wykonanie szybkiego i bezbolesnego znieczulenia i bezzwłocznego przystąpienia do zabiegu. Znieczulenie to jest skuteczne nawet w przypadku zapalenia miazgi zęba, gdzie tradycyjne metody nie zdają egzaminu. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia zupełnie wyeliminowana jest konieczność niekomfortowego znieczulenia zęba od strony podniebienia. Nie ma też problemu z nieprzyjemnym odrętwieniem tkanek miękkich (języka, policzków) a także z przejściowym upośledzeniem aparatu mowy w wyniku zaburzeń czucia.

 

Znieczulenia komputerowe - Foxmed

Kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty:
+48 537 777 141